KASKOSUZ DÖNEM SORGULAMA HİZMETİ

Kaskosuz Dönem Sorgulama Servisi Nedir?

11890 Kaskosuz Dönem Sorgulama Servisi, beğendiğiniz bir aracın trafiğe çıkış tarihinden günümüze kadar geçen süre içerisinde kasko yaptırılmayan dönem bilgilerini öğrenebileceğiniz bir araç sorgulama servisidir. 11890 Çağrı Merkezini arayarak kolayca plakadan kaskosuz dönem sorgulama veya şasi numarasından kaskosuz dönem sorgulama yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz araç sorgulama detaylarını dilerseniz ücretsiz olarak cep telefonunuza sms olarak göndertebilirsiniz.

Kaskosuz Dönem Sorgulama Servisinden Nasıl Faydalanırım?

11890 Çağrı Merkezini cep veya ev telefonunuzdan arayarak sizinle ilgilenen müşteri temsilcisine araç sorgulama yapmak istediğiniz aracın plaka veya şasi numara bilgilerini söyleyerek bu servisten faydalanabilirsiniz. Plakadan kaskosuz dönem sorgulama veya şasi numarasından kaskosuz dönem sorgulama işlemlerinizde müşteri temsilcilerimiz, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (Eski adıyla TRAMER) veritabanından istemiş olduğunuz sorgulamayı yapar ve çıkan araç sorgulama sonuçlarını sizlerle hem sözlü hem de sms olarak paylaşır.

Nasıl Bir Sonuç Alacağım?

Kaskosuz dönem sorgulama sonucu olarak tarafınıza okunan bilgiler (trafiğe çıkış tarihinden günümüze kadar geçen süre içerisinde kasko yaptırılmayan dönem) cep telefonunuza ücretsiz sms olarak iletilecektir.

11890 Servisini Neden Kullanmalıyım?

İkinci el araç almadan önce ilgili aracın kaskosuz dönem öğrenme gibi araç hakkında detaylı bilgi öğrenmek alacağınız kararı kolaylaştıracaktır. 11890 kaskosuz dönem sorgulama ile edinilen bilgiler araç alacak kişi için önemli bir ayrıcalıktır. Böylece birçok araç arasında kıyaslama yapabilir kendiniz ve sevdikleriniz için en iyi olan aracı 11890 plakadan kaskosuz dönem sorgulama ve şasi numarasından kaskosuz dönem sorgulama ile bulabilirsiniz. Aynı şekilde aracınızı satmayı düşünüyorsanız, aracınızla ilgilenen kişilerle araç kaskosuz gün bilgilerini paylaşarak satış sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. 11890 araç sorgulama servisi ile plakasını bildiğiniz araçlara ait detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

11890 Servisinde Başka Hangi Hizmetler Bulunmaktadır?

11890 servisinde, araç hasar kaydı sorgulama, değişen parça sorgulama, araç detay sorgulama, poliçe sorgulama, kaskosuz dönem sorgulama ve vefat eden için hayat poliçe sorgulama hizmetleri bulunmaktadır

11890 Araç Hasar Sorgulama Hizmeti:

11890 Araç Hasar Sorgulama Servisi, beğendiğiniz bir aracın daha önce herhangi bir kazaya karışıp karışmadığını, karıştıysa kaza tarihini, kazanın nedenini ve toplam hasar tutarını kolayca öğrenebileceğiniz bir servistir. 11890 Çağrı Merkezini arayarak kolayca plakadan sorgulama yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz araç sorgulama detaylarını dilerseniz ücretsiz olarak cep telefonunuza sms olarak göndertebilirsiniz.

11890 Araç Değişen Parça Sorgulama Hizmeti:

11890 Değişen Parça Sorgulama Servisi, beğendiğiniz aracın geçmişte değişen parçalarını, parçaların orijinal olup olmadığını, parçanın kaç adet olduğunu, kaza tarihini, tamirat anındaki kilometre bilgisini, toplam değişen parça tutarını, toplam işçilik tutarını öğrenebileceğiniz plakadan araç sorgulama servisidir. 11890 Çağrı Merkezini arayarak kolayca plakadan sorgulama yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz araç sorgulama detaylarını dilerseniz ücretsiz olarak cep telefonunuza sms olarak göndertebilirsiniz.

11890 Araç Detay Sorgulama Hizmeti:

11890 Araç Detay Sorgulama Servisi, beğendiğiniz bir aracın trafiğe çıkış tarihini, hangi illerde tescilinin olduğunu, plaka değişimi olup olmadığını, son sahiplik bilgisi ve süresi gibi detayları öğrenebileceğiniz bir servistir.11890 Çağrı Merkezini arayarak kolayca plakadan sorgulama yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz plakadan araç sorgulama detaylarını dilerseniz ücretsiz olarak cep telefonunuza sms olarak göndertebilirsiniz.

11890 Servisinden Kimler Faydalanabilir?

Turkcell, Turk Telekom Mobil, Turk Telekom Sabit ve Vodafone aboneleri 11890’ı arayabilirler.

11890 Servisinde Ne Kadar Öderim?

11890 Alo Hasar Sorgulama servisinde müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerin dakika ücreti Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (mobil ve sabit hat) aboneleri için 5,50 TL’dir. Ücretlendirme, faturasız hat kullanıcıları için mevcut bakiyelerinden düşmekte olup, faturalı hat kullanıcıları için ise mevcut operatörlerinin düzenleyeceği faturaya yansımaktadır. Kalite standartlarımız doğrultusunda her bir sorgulama için maksimum 2 dakika içerisinde hizmet verilmektedir.