VEDFAT EDEN İÇİN HAYAT POLİÇE SORGULAMA

Vefat Eden İçin Hayat Poliçe Sorgulama Servisi Nedir?

11890 Vefat Eden İçin Hayat Poliçe Sorgulama Servisi, vefat eden sigortalıların şayet hayat poliçesi varsa vefat tazminatının hangi sigorta şirketinden alınacağı ve toplamda kaç adet poliçesi olduğunu öğrenebileceğiniz bir sorgulama servisidir. 11890 Çağrı Merkezini arayarak kolayca vefat eden için hayat poliçe sorgulaması yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz sorgulama detaylarını dilerseniz ücretsiz olarak cep telefonunuza sms olarak göndertebilirsiniz.

Vefat Eden İçin Hayat Poliçe Sorgulama Servisinden Nasıl Faydalanırım?

11890 Çağrı Merkezini cep veya ev telefonunuzdan arayarak sizinle ilgilenen müşteri temsilcisine sorgulama yapmak istediğiniz sigortalının TC kimlik numara bilgilerini söyleyerek bu servisten faydalanabilirsiniz. Sorgulama işlemlerinizde müşteri temsilcilerimiz, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (Eski adıyla TRAMER) veritabanından istemiş olduğunuz sorgulamayı yapar ve çıkan sorgulama sonuçlarını sizlerle hem sözlü hem de sms olarak paylaşır.

Nasıl Bir Sonuç Alacağım?

Vefat eden için hayat poliçe sorgulaması, sonucu olarak tarafınıza okunan bilgiler (tazminatının hangi sigorta şirketinden alınacağı ve toplamda kaç adet poliçesi olduğu) cep telefonunuza ücretsiz sms olarak iletilecektir.

11890 Servisini Neden Kullanmalıyım?

Bu servis ile vefat eden kişi ya da kişilere ait TC Kimlik numarası üzerinden vefat eden için hayat poliçe sorgulamaları gerçekleştirebilir, bilgilere kolay ve hızlıca sonuca ulaşabilirsiniz.

11890 Servisinde Başka Hangi Hizmetler Bulunmaktadır?

11890 servisinde, araç hasar kaydı sorgulama, değişen parça sorgulama, araç detay sorgulama, poliçe sorgulama, kaskosuz dönem ve vefat eden için hayat poliçe sorgulama hizmetleri bulunmaktadır.

11890 Araç Hasar Sorgulama Hizmeti:

11890 Araç Hasar Sorgulama Servisi, beğendiğiniz bir aracın daha önce herhangi bir kazaya karışıp karışmadığını, karıştıysa kaza tarihini, kazanın nedenini ve toplam hasar tutarını kolayca öğrenebileceğiniz bir servistir. 11890 Çağrı Merkezini arayarak kolayca plakadan sorgulama yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz araç sorgulama detaylarını dilerseniz ücretsiz olarak cep telefonunuza sms olarak göndertebilirsiniz.

11890 Araç Değişen Parça Sorgulama Hizmeti:

11890 Değişen Parça Sorgulama Servisi, beğendiğiniz aracın geçmişte değişen parçalarını, parçaların orijinal olup olmadığını, parçanın kaç adet olduğunu, kaza tarihini, tamirat anındaki kilometre bilgisini, toplam değişen parça tutarını, toplam işçilik tutarını öğrenebileceğiniz plakadan araç sorgulama servisidir. 11890 Çağrı Merkezini arayarak kolayca plakadan sorgulama yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz araç sorgulama detaylarını dilerseniz ücretsiz olarak cep telefonunuza sms olarak göndertebilirsiniz.

11890 Araç Detay Sorgulama Hizmeti:

11890 Araç Detay Sorgulama Servisi, beğendiğiniz bir aracın trafiğe çıkış tarihini, hangi illerde tescilinin olduğunu, plaka değişimi olup olmadığını, son sahiplik bilgisi ve süresi gibi detayları öğrenebileceğiniz bir servistir.11890 Çağrı Merkezini arayarak kolayca plakadan sorgulama yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz plakadan araç sorgulama detaylarını dilerseniz ücretsiz olarak cep telefonunuza sms olarak göndertebilirsiniz.

11890 Kaskosuz Dönem Sorgulama Hizmeti:

11890 Kaskosuz Dönem Sorgulama Servisi, beğendiğiniz aracın trafiğe çıkış tarihini ve trafiğe çıkış tarihinden bugüne kadar kasko yaptırılmayan dönem bilgilerini öğrenebilirsiniz. 11890 Çağrı Merkezini arayarak kolayca araç sorgulama yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz araç sorgulama detaylarını dilerseniz ücretsiz olarak cep telefonunuza sms olarak göndertebilirsiniz.

11890 Poliçe Sorgulama Hizmeti:

11890 Poliçe Sorgulama Servisi, trafik ya da kasko poliçenizin yürürlükte olup olmadığını, poliçe numarasını, ne zaman sona ereceğini ve poliçe iptal edilmiş ise ne zaman iptal edildiğini öğrenebilirsiniz. 11890 Çağrı Merkezini arayarak kolayca plakadan sorgulama yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz sorgulama detaylarını dilerseniz ücretsiz olarak cep telefonunuza sms olarak göndertebilirsiniz.

11890 Servisinden Kimler Faydalanabilir?

Turkcell, Turk Telekom Mobil, Turk Telekom Sabit ve Vodafone aboneleri 11890’ı arayabilirler.

11890 Servisinde Ne Kadar Öderim?

11890 numarasına yapacağınız aramalar operatörünüzün düzenleyeceği faturaya yansıtılır. Servisin dakika ücreti 4,25 TL olup ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Kalite standardımız her bir sorgulama işlemi için maksimum 2 dakika içerisinde hizmet vermektir.