Bilinmeyen Numaralar

BİLİNMEYEN NUMARALAR

11890 Bilinmeyen Numaralar Servisi, telefonunuzu arayan ev, iş veya cep telefonu numaralarının kime ait olduğunu öğrenebilmenizi, ya da ismini soyismini bildiğiniz; mesela bir yakınınız, yıllardır iletişim kurmadığınız ama numara bilgileri değişmiş olan bir arkadaşınızın veya bir iş kontağınızın telefon numarasını, oturduğu ili ve ilçeyi bulmanızı sağlayan bir servistir.

11890’ı arayıp sizi arayan numaranın kim olduğunu sorguladığınızda, 11890 sizin için her hafta güncellenen milyonlarca telefon numarasına sahip veritabanından numaranın sahibini bulup size iletir. Eğer öğrenmek istediğiniz bir numara ise 11890 sizin için, verdiğiniz isim ve soyismi tüm operatörlerde kayıtlı isimleri saniyeler içerisinde araştırır ve istediğiniz kişinin numarasını bulur. Dilerseniz sorguladığınız numaraya veya isme 11890’ın sizin için yönlendirmesini isteyebilirsiniz.

Bilinmeyen Numaralar ve Rehberlik Servisi’nde sorgulanan tüm sonuçlar Bilgi ve Teknolojileri ve İletişim Kurumu’ndan, rehberlik hizmetleri konusunda alınan RH-010 Yetki ve Lisans Belgesi kapsamında verilmektedir.