11890 .:: Kullanım Şartları ::.
kullanım şartları

Aksi açıkça belirtilmediği sürece, işbu web sitesinde yer alan içerik, işitsel ve görsel unsurlar ve bunlar üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, Pluss Telekom Haberleşme Tic. LTD. ŞTİ’ye (“Pluss Telekom veya 11890”) aittir.


İşbu web sitesinde 11890 tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verilebilir. Söz konusu web sitelerinden herhangi birinin ziyaret edilmesi halinde, o sitenin gizlilik ve diğer politikaları gözden geçirilmelidir. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından 11890 sorumlu değildir.


Web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum, şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı 11890'ın hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.


Web sitesi içeriğindeki bilgiler, 11890’ın yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez ve hiçbir şekilde ticari bir amaçla kullanılamaz.


İçeriğe ilişkin fikri ve sınai mülkiyet hakları, ilgili yasa ve yönetmeliklerle korunmaktadır. Ad ve soyad, posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, telefon ve faks numarası, e-posta adresi gibi kişisel bilgiler kullanıcı tarafınızdan web sitesine verildiğinde kaydedilir.


Bireysel/kurumsal kişisel bilgilerinizin güvenliği, genel hükümler ve Telekomünikasyon mevzuatı kapsamında 11890 tarafından koruma altına alınmıştır.